غیرقانونى سرمایه گذاری دونالد ترامپ ایلان ماسک

غیرقانونى: سرمایه گذاری دونالد ترامپ ایلان ماسک الکتریکی آمریکا منابع بازار میلیون مالیات

گت بلاگز وب‌گردی تصاویر + غول خودروهای الکتریکی جهان، در دست اپل!

«تسلا موتورز» در گزارشی اعلام کرده که این غول بزرگ در فهرست خرید اپل واقع شده است است و این مقام‌های این شرکت می‌خواهند جهت تصاحب آن نقشه بکشند.

تصاویر + غول خودروهای الکتریکی جهان، در دست اپل!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، تحلیلگرات سیتی گروپ اعلام کرده اند که اپل ۲۲۰ میلیارد دلار جهت خریدها و سرمایه گذاری خود در اختیار دارد و به بر اساس شنیده ها تسلا در کنار نتفلیکس و والت دیزنی از جمله شرکت هایی هستند که اپل چشم به تصاحب آنها دوخته هست. زیاد منابع مالی اپل در خارج از آمریکاست. تخمین زده می شود که بیش از 90 درصد منابع اپل در خارج از آمریکا سرمایه گذاری شده است ولی با توجه به سیاست های تازه دونالد ترامپ، شاید شرکت های چندملیتی منابع مالی خود را وارد آمریکا کرده و در مقایسه با قیمت مالیات 35 درصد کنونی تنها مالیات 10 درصدی پرداخت کنند؛ بنابراین شاید اپل حدود 220 میلیارد دلار سرمایه ی خود را وارد آمریکا کند و از این وقت نهایت استفاده را ببرد و دست به یک خرید بزرگ بزند.

شرکت تسلا موتورز در سال ۲۰۰۳ به وسیله مارتین ابرهارد، جفری استرابل و ایلان ماسک تاسیس شد. ایلان ماسک هم اکنون به عنوان مدیر عامل اجرایی و رییس هیئت مدیره تسلا موتورز فعالیت می کند. سهام تسلا در بازار بورس نزدک معامله می شود.

عبارات مهم : سرمایه گذاری – دونالد ترامپ

اما در برابر گروهی دیگر توان اپل جهت خرید تسلا موتورز را زیر پرسش می برند. در آوریل سال ۲۰۱۷ گروه خودروسازی جهت با پیشی گرفتن از شرکت جنرال موتورز ارزشمندترین شرکت خودروسازی در بازار بورس سهام در آمریکا (نزدک) شد. به طوریکه ارزش کل سهام تسلا به رکورد ۵۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار رسید و از ارزش سهام ۴۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری جنرال موتورز بالاتر رفت. علت این رشد سهام، زیاد کردن محبوبیت خودروهای الکتریکی، اصلاح عمر باتری های آنها و تقاضا جهت خرید این نوع خودروها بوده هست. هم اکنون تنها، ارزش سهام دو شرکت گروه فولکس واگن آلمان و تویوتا ژاپن بالاتر از این شرکت قرار دارد.
منبع: خبرآنلاین
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سرمایه گذاری | دونالد ترامپ | ایلان ماسک | الکتریکی | آمریکا | منابع | بازار | میلیون | مالیات

تصاویر + غول خودروهای الکتریکی جهان، در دست اپل!

تصاویر + غول خودروهای الکتریکی جهان، در دست اپل!

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz