غیرقانونى سرمایه گذاری دونالد ترامپ ایلان ماسک

غیرقانونى: سرمایه گذاری دونالد ترامپ ایلان ماسک الکتریکی آمریکا منابع بازار میلیون مالیات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات علت جدایی قلعه نویی را از خودش بپرسید / آذری

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: کی‌روش استنلی را به هر قیمتی نگه نمی‌داریم و او آزاد است به هر تیمی که دلش می خواهد برود. 

علت جدایی قلعه نویی را از خودش بپرسید / آذری

آذری: علت جدایی قلعه نویی را از خودش بپرسید

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: کی روش استنلی را به هر قیمتی نگه نمی داریم و او آزاد است به هر تیمی که دلش می خواهد برود.

به گزارش مهر، سعید آذری در تازه ترین صحبتهایش به جدایی امیر قلعه نویی از این تیم و حضورش در تیم سپاهان پرداخت و تاکید کرد که علت این جدایی را خود قلعه نویی باید توضیح بدهد. آذری همچنین تاکید کرد که ذوب آهن بازیکنان خود را به هر قیمتی نگه نمی دارد و کی روش استنلی آزاد است که به هر تیمی می خواهد بود.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن در گفتگو با رادیو پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص علت جدایی قلعه نویی از ذوب آهن گفت: ما مذاکرات خوبی را با قلعه نویی پشت سر گذاشتیم ولی در آخرین جلسه که هفته گذشته برگزار شد، قرار بود ایشان اعلام نظر کند. ظاهرا باتوجه به درخواست خیل عظیم هواداران سپاهان به این نظر رسید که صرفا به خاطر مردم به سپاهان برود. امیدوارم قلعه نویی آنجا هم منشا اثر باشد و دل مردم اصفهان را شاد کند.

علت جدایی قلعه نویی را از خودش بپرسید / آذری

وی در خصوص اینکه آیا این دلایل جهت شما قانع کننده است؟ گفت: دلایل جهت من نباید قانع کننده باشد. این دلایل جهت کسی که تصمیم گرفته باید قانع کننده باشد. قرارداد ما با امیرخان تمام شده است بود ولی موظف بودیم مذاکره کنیم. پرسشها مالی جهت امثال قلعه نویی اولویت های بعدی هست. قلعه نویی حتی تا آخرین لحظه پرسشها مالی را مطرح نکرد. امثال قلعه نویی در اولویت چهارم و پنجمشان هست. تصمیمی که قلعه نویی گرفت احترام به مردم اصفهان بود.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن راجع به اینکه آیا پرسشها مالی و همچنین آسیایی بودن این تیم در تصمیم قلعه نویی موثر بوده است؟ تصریح کرد: باید این سئوالات را از قلعه نویی بپرسید. کسی که تصمیم گیرنده است باید صحبت کند. قلعه نویی آدم منصفی هست. خودش اذعان داشت تمام آنچیزی که یک مربی نیاز داشت، مجموعه ذوب آهن جهت او فراهم کرد. قلعه نویی هم تمام وجودش را گذاشت.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: کی‌روش استنلی را به هر قیمتی نگه نمی‌داریم و او آزاد است به هر تیمی که دلش می خواهد برود. 

آذری همچنین راجع به احتمال جدایی کی روش استنلی و حضور وی در لیست سپاهان گفت: کی روش بازیکن آزاد هست. استراتژی امیر قلعه نویی جهت جذب بازیکن را نمی دانم ولی ما هم اعتراضی نداریم. اگر بتوانیم قهرمان هایمان را حفظ می کنیم.

وی افزود: ذوب آهن باشگاهی است که تمام توانمندی اش را به کار می گیرد ولی اصول مالی بر آن حاکم هست. حاضر نیستیم به هر قیمتی بازیکن را نگه داریم. ما قهرمانانمان را با اعداد نرمال جذب می کنیم.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن یادآور شد: اگر تلاش های بنده و دوستی شرکت لیگ و اعضای هیات رئیسه نبود، کی روش نمی توانست الان در لیگ کشور عزیزمان ایران بازی کند و این شرایط را داشته باشد چون طبق قانون بازیکنان سری «B» برزیل نمی توانستند در لیگ کشور عزیزمان ایران بازی کنند.

علت جدایی قلعه نویی را از خودش بپرسید / آذری

آذری با تاکید مجدد بر اینکه کی روش بازیکن آزادی هست، گفت: من با مدیر برنامه های این بازیکن صحبت کردم. او گفت کی روش جهت استراحت به برزیل می رود و بعد از آن، جهت فصل بعد تصمیم می گیرد. با این حال اگر قرار باشد یک بازیکن را با ارقام خارق العاده نگه داریم، توانایی اش را نداریم و این کار را هم نمی کنیم.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن در پاسخ به این سئوال که آیا همین اصول مالی باعث شد امیر قلعه نویی در ذوب آهن نماند؟ گفت: دلایل جدایی قلعه نویی را از خودش بپرسید. بنده موظف بودم بر اسا برنامه مالی و استراتژی باشگاه، با مربی و بازیکن مذاکره کنم. اینکه یک نفر با ما قرارداد نمی بندد، دلیلش را از خودش بپرسید. به هر حال هرکسی جهت انتخابش دلیلی دارد.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن گفت: کی‌روش استنلی را به هر قیمتی نگه نمی‌داریم و او آزاد است به هر تیمی که دلش می خواهد برود. 

آذری راجع به علت گزینش امید نمازی به عنوان سرمربی تیم ذوب آهن خاطرنشان کرد: ما ۱۰ پارامتر مدنظر داشتیم. البته نمازی جهت نشستن روی نیمکت ذوب آهن رقبای شاخصی داشت ولی توانست حداکثر آرا را در کلوب بگیرد. ضمن اینکه ما دنبال نوگرایی هم بودیم. بارها به تناوب محدود سرمربی در لیگ کشور عزیزمان ایران انتقاد شده است هست. خب یک نفر باید این تابو را بشکند. علاوه بر این امسال، سال حمایت از کالای ایرانی هم هست. این بحث فقط محدود به کالا و فیزیک نیست بلکه مشمول بر تفکر ایرانی هایی هم می شود که خارج از کشور عزیزمان ایران بوده اند. امید نمازی سرمایه مملکت ماست.

وی در پاسخ به این سئوال که انتظار کلوب ذوب آهن از امید نمازی چیست؟ گفت: توجه به نسل جوان باشگاه، حفظ جایگاه کلوب و ارتقای سطح دانش مربیان پایه از جمله انتظارات ما هست. بنده هیچ موقع نتیجه گرا نبوده ام و هر لحظه به فرایندها توجه داشته ام. اعتقاد دارم اگر فرایندها درست شود، نتیجه هم حاصل می شود.

علت جدایی قلعه نویی را از خودش بپرسید / آذری

مدیرعامل ذوب آهن در آخر تاکید کرد: در روزهای اخیر مصاحبه هایی از چند مدیر کلوب های قدرتمند خواندم که از حالا قول قهرمانی جهت تیمشان داده اند. به نظرم صحبت از قهرمانی با این صراحت باید با احتیاط باشد. ما دنبال حفظ روند صعودی ذوب آهن هستیم و امید نمازی هم توانایی این کار را دارد.

واژه های کلیدی: ایران | جدایی | سپاهان | ایرانی | بازیکن | بازیکنان | تیم سپاهان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz